Tātad, kas ir zeekrewards un kā pelnīšanas princips darbojas?


Zeekrewards ir officiāli reģistrēta kompānija. Tā pieder kompānijai vārdā  „Rex Venture Group LLC ” meitas uzņēmumam „Lighthouse America, US(NV)”. Kompānija tika dibināta un oficiāli reģistrēta 1997. gada 24.jūnijā. 15 gadus, darbojoties biznesā, tā ir saglabājusi priekšzīmīgu slavu.

 
Kas man ir jādara, lai nopelnītu?

  Zeekrewards ir ”partnerprogramma” izsoļu portālam zeekler. Pēc reģistrācijas šajā biznesā, mūsu uzdevums ir reizi 24h ievietot reklāmu (pilnībā automatizēts process, reklāmas teksti, adreses tiek dotas, aizņem ap 3 min ). Ievietojot reklāmu, mēs esam kvalificēti saņemt ikdienas peļņu , kas ir atkarīga no izsoļu portāla zeekler apgrozījuma . ( aptuveni 1,5% peļņa dienā)

 
Kā rodas zeekler apgrozījums?

Zeekler.com ir viens no vecākajiem un pieredzējušākajiem izsoļu portāliem pasaulē. Atšķirībā no citiem izsoļu kantoriem, kā, piemēram, ebay, šeit preces vērtība netiek palielināta ar skaidras naudas starpniecību, bet ar speciāliem izsoles punktiem – bidiem. 50 šādi bidi maksā tikai 50$. Izsoles laikā par katru nosolīto likmi, preces vērtība pieaug par 0,01 centu. Ja Jūsu likme 20 sekunžu laikā netiek pārsolīta, Jūs iegūstat izsoles objektu par smieklīgu cenu.

  Tā, piemēram, iPod touch var tikt pārdots par 10$... Jautājums uzreiz rodas, bet tas taču kompānijai nav izdevīgi, viņi taču paliek zaudētājos? Tā patiesībā nav... iPod touch tikai pārdots par 10$ jeb 1000 centiem, tātad izsoles laikā tika izdarīti 1000 bidi. Tā kā viena bida cena ir 1$, un atskaņotāja cena ir, apmēram, 300$, tad no vienas izsoles kompānija guva 700$ lielu peļņu. Jāpiemin, ka paralēli notiek simtiem izsoļu un portāls zeekler strādā 24 stundas diennaktī...

 
Kāds ir pelnīšanas princips?

Princips ir tāds – mēs visa lielā cilvēku masa reklamējam viņu izsoļu portālu zeekler, tādā veidā piesaistot viņiem tūkstošiem klientu, kas tērē naudu izsoļu portālos. Dienas beigās kompānija aprēķina savus ienākumus un 50% atvēl mums – saviem partneriem. Kompānija pielieto šādu biznesa moduli vairāk kā gadu, un vidēji mūsu peļņa sanāk ap 1,5% dienā. Šajā biznesā darbojas salikto % princips… Teiksim, ja tev kontā ir 100$ ,tad rīt būs 101,5$, tad nākamajā dienā šos 1,5% rēķina jau no 101,5 utt..

Katram partnerim bezmaksas reģistrējoties zeekrewards (free member) tiek pieškirti 100 bonuspunkti par brīvu. Šie piešķirtie bonuspunkti , regulāri liekot reklāmas, aug 60 dienas, pēc tam tie pārvēršas VIP punktos, kurus jau var izņemt kā reālo peļņu. VIP punkti ir kā zeekreward iekšējā valūta (1 vips –> 1 $). Jo lielāks ir mūsu VIP balans, jo lielāka dienas peļņa. Tāpēc, esiet pacietīgi, nesteidzaties ar peļņas izņemšanu un audzējiet pēc iespējas lielāku VIP balansu.

Tā kā free members ir tiesīgs darboties tikai ar bonusu punktiem, pēc 60 dienām ir jāveic „upgrade” kā silver (10$ mēnesī), kā  gold (50$ mēnesī), vai kā diamond (99% mēnesī) statusa dalībniekam. To var izdarīt arī par jau nopelnīto naudu.

Kļūšana par vienu no maksas partneriem paver vairākas iespējas:

 •  Piesaistot partnerus zem sevīm ,jūs iegūstat % peļņu no viņu ienākumiem.
 • ·Bez Silver (vai augstāka) statusa nevar nopirkt VIP punktus , tātad, nopietni cilvēki, kas gatavi ”investēt” un krietni palielināt savus ikdienas ieņēmumus , nevar iztikt bez šī ”upgrade”.
 • Ja „upgrade” veikts 15 min laikā pēc reģistrēšanās, Jūs saņemsiet lielākus bonuspunktus ( Silver - 110, Gold - 150, Diomond - 200 ). Tieši tāpēc cilvēki, kas šajā biznesā jau guvuši pieredzi iesaka uzreiz reģistrēties kā maksas partneriem, kas paver visas kompānijas sniegtās iespējas.


Jāpiebilst vēl viena svarīga lieta...

Katrs nopelnītais, nopirktais VIP punkts darbojas 90 dienas. Piemēram, šodien nopirkāt 100 VIP punktus, tātad šie 100 VIP punkti peļņu Jums nesīs 90 dienas un 90 dienā pazūdīs, bet paliks nopelnītā summa, kas ir 3x-4x lielākā , kāda tā bija sākumā, apmēram , 350 VIP punkti. Vēl pēc 90 dienām summa būs jau pieaugusi līdz tūkstošiem.

 
Vai es varu gūtu papildus peļņu, piesaistot draugus?

  Pēc reģistrācijas katram jaunajam partnerim uz e-pastu tiek atsūtīts links topošo partneru piesaistei. Ja jaunais partneris reģistrējas zeekrewards caur šo linku, viņš kļūst par jūsu piesaistīto partneri.

 
Kāds no piesaistītajiem partneriem ir labums?

 • Mēs saņemam 20% no partnera ikmēneša statusa maksājuma. Piemēram, partneris nopērk Silver pa 10$ , mēs saņemam 2$
 • ·         Mēs saņemam  5%-10% (atkarībā no mūsu statusa) no partnera ikdienas peļņas. Piemēram, partneris dienā nopelnīja 10$, mēs saņemam 0,5$ – 1$ (atkarībā no statusa)


Vai Gold, Diomond status pelna vairāk dienā kā Silver statuss?

  Dienas procentuālā peļņa, ko mums piešķir kompānija visiem statusiem un partneriem ir identiska, tātad – nē. Būtiskākā atšķirība starp šiem statusiem ir:

 • Ja 15 min laikā pēc reģistrēšanās ja uztaisa upgrade uz gold vai diomond – saņem vairāk bonus punktus.
 • Lielāki ienākumi no partneriem, kas reģistrējušies zem jums


Tātad, uzsākot biznesu zeekrewards, liekat aiz auss:

 •  Kompānijā zeekrewards iespējams nopelnīt neieguldot ne santīmu. Tomēr, kā pieredze rāda, ieguldītais atgriežas ar uzviju.
 • Ja vēlaties uzreiz saņemt visas kompānijas sniegtās iespējas un gūt papildus ienākumus, reģistrējaties vismaz kā Silver dalībnieks. Laika gaitā sapratīsiet, ka tas atmaksājas.
 • Esat pacietīgs, un regulāri ievietot reklāmas, jo tikai tā var gūt maksimālo peļņu.
 • Atšķirībā no citiem peļņas veidiem internetā, šajā biznesā, lai nopelnītu, nav obligāti jāpiesaista zem sevis cilvēki. Tas ir vēlams, ja vēlaties palielināt peļņas apjomus.


Ja radušās neskaidrības vai jautājumi, droši raksti!
E-pasts: pavlovs.girts@gmail.com
Skype: info.zeek 

Komentāri (1)  |  2012-06-28 15:01  |  Skatīts: 13903x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Anonīms* - 2012-09-26 13:09
1. http://q.gs/21SB2 (earn money with ad's and 5level referrals)
3. http://adf.ly/2478844/banner/adf.ly/?id=2478844 (earn with sharing links)


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ