Tātad, kas ir zeekrewards un kā pelnīšanas princips darbojas?


Zeekrewards ir officiāli reģistrēta kompānija. Tā pieder kompānijai vārdā  „Rex Venture Group LLC ” meitas uzņēmumam „Lighthouse America, US(NV)”. Kompānija tika dibināta un oficiāli reģistrēta 1997. gada 24.jūnijā. 15 gadus, darbojoties biznesā, tā ir saglabājusi priekšzīmīgu slavu.

 
Kas man ir jādara, lai nopelnītu?

  Zeekrewards ir ”partnerprogramma” izsoļu portālam zeekler. Pēc reģistrācijas šajā biznesā, mūsu uzdevums ir reizi 24h ievietot reklāmu (pilnībā automatizēts process, reklāmas teksti, adreses tiek dotas, aizņem ap 3 min ). Ievietojot reklāmu, mēs esam kvalificēti saņemt ikdienas peļņu , kas ir atkarīga no izsoļu portāla zeekler apgrozījuma . ( aptuveni 1,5% peļņa dienā)

 
Kā rodas zeekler apgrozījums?

Zeekler.com ir viens no vecākajiem un pieredzējušākajiem izsoļu portāliem pasaulē. Atšķirībā no citiem izsoļu kantoriem, kā, piemēram, ebay, šeit preces vērtība netiek palielināta ar skaidras naudas starpniecību, bet ar speciāliem izsoles punktiem – bidiem. 50 šādi bidi maksā tikai 50$. Izsoles laikā par katru nosolīto likmi, preces vērtība pieaug par 0,01 centu. Ja Jūsu likme 20 sekunžu laikā netiek pārsolīta, Jūs iegūstat izsoles objektu par smieklīgu cenu.

...
Komentāri (1)  |  2012-06-28 15:01  |  Skatīts: 13617x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.